Monthly Archives: decembrie 2008

Baschet la TV – Programul transmisiunilor în perioada 29 decembrie – 4 ianuarie

Luni – 29.12 10:30 Great Sporting Duels : Duke – North Carolina NCAA

Luni – 29.12 11:00 NBA Action NBA

Luni – 29.12 11:30 New Orleans Hornets – Houston Rockets NBA

Luni – 29.12 15:30 Pamesa Valencia – Calise Grand Canaria Liga Spaniei

Luni – 29.12 19:00 Great Sporting Duels : Duke – North Carolina NCAA

Marți – 30.12 7:00 Pamesa Valencia – Calise Grand Canaria Liga Spaniei

Marți – 30.12 19:00 All Star Game 2008 Divizia A feminin

Miercuri – 31.12 0:00 Bluegrass Basketball (Kentucky) – Part 1 NCAA

Miercuri – 31.12 17:30 Bluegrass Basketball (Kentucky) – Part 1 NCAA

Miercuri – 31.12 20:00 Retrospectiva Baschet 2008 Divizia A

Miercuri – 31.12 20:30 LA Lakers – Boston Celtics NBA

Joi – 1.1 1:00 Harlem Globetrotters Holiday Special Basketball

Joi – 1.1 11:30 Harlem Globetrotters Holiday Special Basketball

Joi – 1.1 18:30 Dallas Mavericks – Orlando Magic NBA

Vineri – 2.1 2:30 Phoenix Suns – Orlando Magic NBA

Vineri – 2.1 16:30 Washington Wizards – LA Lakers NBA

Sâmbătă – 3.1 1:30 NBA Action (ep 1808) NBA

Sâmbătă – 3.1 2:00 Toronto Raptors – Houston Rockets (live) NBA

Sâmbătă – 3.1 4:30 Real NBA Show (ep 405) NBA

Sâmbătă – 3.1 17:30 Real NBA Show (ep 405) NBA

Sâmbătă – 3.1 18:00 NBA Action (ep 1808) NBA

Sâmbătă – 3.1 18:30 Toronto Raptors – Houston Rockets NBA

Duminică – 4.1 7:00 Toronto Raptors – Houston Rockets NBA

Duminică – 4.1 16:00 Regal Barcelona – Tau Ceramica Liga Spaniei
25 Decembrie 2008 / Dan Duma
Reclame

Baschet la TV – Programul transmisiunilor în perioada 8-14 decembrie

Marți- 9.12 18:00 Turow (Pol) – Charleroi (Bel) EuroCup

Marți- 9.12 19:15 Euroleague Basketball Show Euroleague

Marți- 9.12 19:35 ASK Riga (Let) – Maroussi (Gre) (live) EuroCup

Marți- 9.12 21:45 Valencia (Spa) – Artland Dragons (Ger) (live) EuroCup

Miercuri- 10.12 12:30 Valencia (Spa) – Artland Dragons (Ger) EuroCup

Miercuri- 10.12 13:00 NBA Action NBA

Miercuri- 10.12 19:00 Sopron – TSKA (live) Euroliga feminin

Miercuri- 10.12 19:00 Meci Cupa Romaniei (live) Cupa României feminin

Miercuri- 10.12 19:15 TSKA – Panionios(live) Euroliga masculin

Miercuri- 10.12 20:00 Real NBA Show NBA

Miercuri- 10.12 21:00 Germania – Rusia Finala CE ’93

Miercuri- 10.12 3:00 Philadelphia 76ers – Cleveland Cavaliers (live) NBA

Joi- 11.12 19:00 Pecs – Nadezhda Orenburg(live) Euroliga feminin

Joi- 11.12 20:30 Philadelphia 76ers – Cleveland Cavaliers NBA

Joi- 11.12 21:45 Panathinaikos – Barcelona(live) Euroliga masculin

Vineri- 12.12 20:00 Euroleague Basketball Show Euroliga

Vineri- 12.12 4:00 Phoenix Suns – Orlando Magic (live) NBA

Sâmbătă- 13.12 11:00 Euroleague Basketball Show Euroliga

Sâmbătă- 13.12 14:00 Phoenix Suns – Orlando Magic NBA

Sâmbătă- 13.12 17:00 BCM Elba Timișoara – U Mobitelco Cluj (live) Divizia A masculin

Sâmbătă- 13.12 23:45 Olympiacos – Panionios Campionatul Greciei

Duminică- 14.12 13:30 Real Madrid – CD Murcia Campionatul Spaniei

Duminică- 14.12 15:30 Olympiacos – Panionios Campionatul Greciei

Duminică- 14.12 17:00 CS Otopeni – CSU Ploiești (live) Divizia A masculin

Duminică- 14.12 19:00 Olympiacos – Panionios Campionatul Greciei
7 Decembrie 2008 / Dan Duma